دنیای تصویر آنلاین

فهرست برندگان انجمن فیلمنامه‌نویسان آمریکا اعلام شد:از «کلاس هشتم» تا «اصلا می‌توانی من را ببخشی؟»

دنیای تصویرآنلاین-انجمن فیلمنامه‌نویسان آمریکا برترین‌های خود را برگزید. انتخاب‌های انجمن کمی متفاوت از انتخاب‌های فصل جوایز می‌نماید.فیلم مستقل «کلاس هشتم» که به بحران‌های یک دختر نوجوان می‌پردازد، برنده بهترین فیلمنامه اریژینال(غیراقتباسی) شد.جایزه یک عمر دستاورد هنری نیز به انیس واردا اهدا شد.

بیشتر بخوانید »

اسکار عقب نشینی کرد!

دنیای تصویرآنلاین - پس از اعلام خبری مبنی بر اهدای چهار جایزه اسکار به صورت غیرزنده و اعتراض های گسترده‌ایی که علیه این تصمیم به وجود آمد و به نوشتن نامه و جمع کردن امضا کشید، امروزصبح در خبری اعلام شد که آکادمی علوم و هنر سینمایی تمام جوایز را به صورت زنده اهدا خواهد کرد

بیشتر بخوانید »

واردا به روایت آنیس

دنیای تصویرآنلاین- آنیس واردا  فیلمساز نود ساله فرانسوی که سال 2017 نیز جایزه اسکار یک عمر دستاورد هنری را دریافت کرد با مستند«واردا به  روایت آنیس» به جشنواره برلین آمده  و جایزه افتخاری «دوربین برلیناله» را از دست مدیر جشنواره دیتر کاسلیک دریافت می‌کند.

بیشتر بخوانید »

مستند «مراتا» درباره اولین زن فیلمساز مائوری/تصویری صمیمی از یک مادر

دنیای تصویرآنلاین-مستند پراحساس «مراتا:چطور مامان پرده سینما را از استعمار خارج کرد» ساخته هپی میتا درباره اولین زن فیلمساز مائوری خانم مراتا میتاست که در جشنواره جهانی برلین به نمایش درآمد.

بیشتر بخوانید »