سینما

کیارستمی از پراحساس‌ترین فیلمسازانی است که می‌شناسم/ رها کردن آخرین پیوندها با دنیای نگاتیو

لوکا بیگاتزی در کارگاه تخصصی فیلمبرداری که در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر برگزار شد، با مرور خاطره همکاری‌اش با عباس کیارستمی او را از پر احساس‌ترین کارگردانانی دانست که در زندگی‌اش می‌شناسد.

بیشتر بخوانید »

نخل افتخاری برای ستاره «سامورایی»/ آلن دلون نخل طلای افتخاری می‌گیرد

دنیای تصویرآنلاین- آلن دلون ستاره سینمای فرانسه به پاس یک عمر فعالیت هنری و مشارکتی که در تاریخ سینما داشته است از جشنواره جهانی فیلم کن امسال جایزه نخل طلای افتخاری دریافت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید »

پل شریدر مهمان ویژه جشنواره می‌شود/ ابراز همدردی با هموطنان سیل‌زده

دبیر سی‌و‌هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر از اختصاص تمام عواید بلیت‌فروشی و درآمدهای ناشی از فروش محصولات فرهنگی این رویداد به سیل‌زدگان خبر داد و پل شریدر را به عنوان یکی از مهمانان ویژه جشنواره معرفی کرد.

بیشتر بخوانید »

نشست رسانه ای نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش برگزار شد/قربانپور: جشنواره بین المللی فیلم وارش بر توان جمعی، ظرفیت های فردی و مشارکت خدماتی تکیه دارد

دنیای تصویرآنلاین-دبیر نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش در نشست رسانه ای این رویداد در تهران از راه اندازی کمپینی ویژه برای کمک به سیل زدگان در جشنواره خبر داد و گفت: جشنواره بین المللی فیلم وارش برای احیای دوباره بعد از وقفه ای 4 ساله کار سختی را پشت سرگذاشت و با کاهش هزینه های خود بر توان جمعی، ظرفیت های فردی و مشارکت خدماتی تکیه دارد.

بیشتر بخوانید »