تلویزیون

بوی باران:قصه یک سقوط

دنیای تصویرآنلاین-با نگاهی سریال های تولید شده در چهار دهه اخیر می بینیم که بخش مهمی از آنها در گونه ملودرام جای گرفته و به لحاظ داستان نیز وجوه تشابه بسیار با یکدیگر دارند.اما از میان خیل سریال های تلویزیونی ملودرام،تنها تعداد کمی به موفقیت چشمگیر دست پیدا کرده و به ماندگاری رسیده اند. «بوی باران» ساخته محمود معظمی که این روزها آخرین قسمت‌های آن در حال پخش از شبکه یک سیما است،تازه ترین مجموعه تلویزیونی ملودرام به حساب می آید که توانسته مخاطبان زیادی را پای گیرنده ها بنشاند.

بیشتر بخوانید »

جمع آوری امضا علیه «طالع نحس‌های خوب»

دنیای تصویرآنلاین-در مجموعه «طالع نحس‌های خوب» محصول شبکه آمازون دیوید تنت نقش شیطان و مایکل شین نقش فرشته را ایفا می‌کند. این مجموعه که بر اساس یک کتاب مصور ساخته شده مخالفان جدی دارد و بیش از 20 هزار نفر نامه‌ای امضا کردند و خواستار تعطیلی پخش این مجموعه شدند.

بیشتر بخوانید »

بابی براون:فشار در زندگی جوانان رو به افزایش است

دنیای تصویرآنلاین-ستاره  سریال «چیزهای عجیب» میلی بابی براون اظهار کرده است که زورگوها او را مجبور به عوض کردن مدرسه اش می‌کنند،بازیگری که خود صدایی برای کمپین مبارزه با زورگویی و سفیر خیر یونیسف است, توسط زورگوهای سایبری در توییتر مورد خشونت قرار گرفت .

بیشتر بخوانید »

موفقیت تلویزیون در ماه مبارک…

دنیای تصویرآنلاین-هرچقدر كه سينماي ايران در ماه رمضان (نسبت به ديگر ماه‌های سال) نتوانسته گيشه آبرومندي كسب كند اما به‌جایش تلويزيون در جذب حداقل مخاطب (و صرفا در اين ماه) موفق بوده. مسئولان و دست‌اندرکاران سينما حتي با به كار بردن تمهيداتي نظير باز بودن در سالن‌های سينما تا وقت سحر با طرح افطار تا سحر يا ارائه بليت نیم‌بهای فیلم‌ها تا قبل از افطار هم نتوانستند از پتانسيل موجود در ماه رمضان (در شش ماه ابتدايي سال كه ماه رمضان  روزهاي بلندي دارد) استفاده كنند و مردم را به سالن‌های سينما بكشانند.

بیشتر بخوانید »

بازیگرِ مجری یا مجریِ بازیگر؟!

دنیای تصویرآنلاین-ورود چهره‌های شناخته شده به حوزه‌ای تازه همیشه محل بحث بوده است. شاید به مرور زمان این خط‌کشی‌ها کم‌رنگ‌تر شده باشد اما هم‌چنان نیز وجود دارد. این مرزبندی‌ها در حوزه بازیگری و اجرا از همه بیشتر بوده و هست.

بیشتر بخوانید »

حذف لیوان قهوه و سود استارباکس!

دنیای تصویرآنلاین-در اپیزود چهارم از «بازی تاج و تخت» برای لحظاتی روی میزی  مقابل امیلیا کلارک لیوان قهوه‌ایی دیده شد که از چشم سازندگان فیلم دورمانده بود اما از نگاه تیزبین طرفداران مجموعه دور نماند.

بیشتر بخوانید »

تب «بازی تاج و تخت» در کافه‌ها/ اتحادیه: پخش «فیلم و سریال» غیرقانونی است

درحالیکه برخی کافه‌ها اقدام به فروش بلیط پخش سریال «بازی تاج و تخت» کرده‌اند، رئیس اتحادیه کافی شاپ‌های تهران می‌گوید بر اساس قانون فعالیت صنفی کافی شاپ‌ها، پخش فیلم و سریال در این اماکن قانونی نیست.

بیشتر بخوانید »