موسیقی

دوریس دی درگذشت

دنیای تصویرآنلاین-خواننده و بازیگر دوران کلاسیک سینمای آمریکا دوریس دی در سن 97 سالگی درگذشت. حضور او در کنار راک هادسن در سال‌های 1950 و 1960 او را به یکی از عوامل موفقیت فیلم‌ها در سینما تبدیل کرد.دوریس دی امروز در خانه‌اش در کارامل ولی در کالیفرنیا از دنیا رفت.  

بیشتر بخوانید »

ثروتمندترین خوانندگان بریتانیا ۲۰۱۹

دنیای تصویر آنلاین-روزنامه ساندی تایمز فهرست ثروتمندترین خوانندگان را اعلام کرد. اد شیران خواننده بریتانیایی توانسته ثروت خود را به دوبرابر برساند او ثروتی بالغ بر160 میلیون پوند دارد.او 150 میلیون آلبوم فروخته و در حال حاضر هفدهمین موسیقی دان ثروتمند در بریتانیاست.

بیشتر بخوانید »

برندگان جوایز گرمی اعلام شدند:کیسی ماسگریوز و چایلدیش گامبینو برندگان اصلی مراسم/ بردلی کوپر، بلک پنتر نیز برنده شدند!

دنیای تصویرآنلاین- مراسم اهدای جوایز گرمی صبح روز دوشنبه برگزار شد. در این مراسم کیسی ماسگریوز و چایدلیش گامبینو چهار جایزه  ولیدی گاگا و  برندی کارلایل سه جایزه گرمی بردند. بردلی کوپر  بخاطر دوئتی که با لیدی گاگا در فیلم ستاره ای متولد شده است خواند، جایزه گرمی گرفت. موسیقی متن بلک پنتر نیز جایزه برد.

بیشتر بخوانید »

میشل لوگران آهنگساز مشهور فرانسوی درگذشت/بازخوانی آخرین گفت وگو با آهنگساز«چترهای شربورگ»،«آسیاب بادی های ذهن تو»/به یاد ترانه هایی که به ترانه های زندگی ما تبدیل شدند

دنیای تصویرآنلاین-میشل لوگران آهنگساز مشهور فرانسوی و برنده سه تندیس اسکار  امروز در سن 86 سالگی در شهر پاریس درگذشت.

بیشتر بخوانید »

تیمبرلیک و دیدار از کودکان بیمار

دنیای تصویرآنلاین-پس از آنکه ویدیویی از کودکان بستری در بیمارستان با ترانه «نمی‌توان جلوی احساسات را گرفت» از جاستین تیمبرلیک به یکی از ویدیوهایی تبدیل شد که بیشترین میزان به اشتراک گذاری را دارد، جاستین تیمبرلیک  روز جمعه به این بیمارستان در شهر تگزاس رفت

بیشتر بخوانید »