گزارش تصویری

گزارش تصویری:از شیر طلایی افتخاری جولی اندروز تا حضور مریل استریپ

دنیای تصویرآنلاین-جولی اندروز ستاره فیلم‌های کلاسیکی مانند «مری پاپینز» در جشنواره ونیز جایزه شیرطلایی افتخاری را به پاس یک عمر فعالیت هنری دریافت کرد و فیلم «شاه» که براساس نمایشنامه شاه هنری از شکسپیر است در بخش خارج از مسابقه جشنواره کن به نمایش درآمد

بیشتر بخوانید »

گالری تصاویر روز چهارم/از مونیکا بلوچی تا خواکین فینیکس

دنیای تصویرآنلاین- روز چهارم جشنواره «جوکر» ساخته تاد فیلیپس با استقبال فراوانی در میان منتقدان روبه رو شد. در این روز مونیکا بلوچی و ونسان کسل همراه گاسپار نوئه برای نمایش نسخه مرمت شده و جدیدی از ««برگشت‌ناپذیر»  در جشنواره و مراسم فوتوکال حضور پیدا کردند.

بیشتر بخوانید »

گزارش تصویری روز سوم از ونیز

دنیای تصویرآنلاین- در روز سوم جشنواره جهانی فیلم ونیز فیلم‌های «یک افسر و یک جاسوس» ساخته رومن پولانسکی، «اما» ساخته پابلو لارائین و «سیبرگ» ساخته بندیکت اندروز به نمایش درآمدند. این عناوین مهم‌ترین فیلم‌های روز سوم جشنواره جهانی فیلم ونیز بودند.

بیشتر بخوانید »

گالری عکس‌های روز دوم/از جایزه شیرافتخاری آلمودوار تا حضور برد پیت

دنیای تصویرآنلاین-روز دوم جشنواره جهانی فیلم ونیز با نمایش فیلم‌های مختلف به کار خود ادامه داد و پدرو آلمودوار به پاس یک عمر فعالیت هنری جایزه شیر افتخاری ونیز را دریافت کرد.

بیشتر بخوانید »

گالری تصاویر :روز اول جشنواره ونیز

دنیای تصویر آنلاین-روز اول جشنواره جهانی فیلم ونیز با نمایش «حقیقت» ساخته هیرو کازو کوره -ادا آغاز شد. در روز اول جشنواره دو فیلم در بخش مسابقه اصلی به نمایش درآمد. اولی «حقیقت» و دومی «کاندیدای ایده‌آل» ساخته هیفا المنصور بود.

بیشتر بخوانید »

گزارش تصویری نمایش «ازدواج به سبک ایرانی» با حضور حسن فتحی، امید معلم، علیرضا تابش

دنیای تصویرآنلاین-روز جمعه ۱۱ مرداد ماه همزمان با اولین روز از «هفته فیلم ازدواج» فیلم سینمایی «ازدواج به سبک ایرانی» ساخته حسن فتحی با حضور کارگردان، امید معلم اکران و امیر پوریا به‌عنوان منتقد و دکتر رضا محمدمهر به‌عنوان روانشناس حوزه خانواده تحلیل و بررسی شد.

بیشتر بخوانید »

گالری تصاویر اسکار ۲۰۱۹/ثبت لحظات تاثیرگذار

دنیای تصویرآنلاین-مراسم اسکار 2019 بی‌اوج و فرود خاصی به پایان رسید و دفتر سال سینمایی 2018 نیز پایان یافت. گالری تصاویر زیر ثبت لحظاتی است از چهره‌هایی که یکی از مهم‌ترین لحظات حرفه‌ایی خود را تجربه کرده اند.

بیشتر بخوانید »