محبوبترین سریال آمریکا کدام است؟

شرکت Parrot Analytics در آنالیزی از محبوب‌ترین سریال‌ها، اعلام کرده «چیزهای عجیب ۲» پرطرفدارترین سریال حال حاضر آمریکاست.

پس از تغییر ساختار سریال‌های تلویزیونی و آمدن سریال‌ها از شبکه‌های تلویزیونی به شبکه‌های اینترنتی مانند نت‌فلیکس و آمازون، به دست آوردن آمار بازدید سریال‌های تلویزیونی سخت‌تر از همیشه شده. شبکه‌های برتر این دنیا هم از دادن این آمار خودداری می‌کنند. حالا شرکت  Parrot Analytics با همکاری مجله هالیوود ریپورتر و به کمک چندین تکنیک از جمله بررسی سایت‌های دانلود غیرمجاز، بازخوردها در شبکه‌های اجتماعی و بلاگ‌ها، و تعداد نقد و بررسی‌ها و افرادی که به این اثر امتیاز داده اند، به این آمار رسیده است.

بنا به آمار این شرکت، «چیزهای عجیب ۲» محبوب‌ترین سریال آمریکاست، و «مرده متحرک» و «بازی تاج و تخت» رده‌های دوم و سوم را دارند. «پیشتازان فضا: دیسکاوری» سریال جدید شبکه سی‌بی‌اس در استقبالی عجیب رتبه چهارم را دارد. نکته عجیب دیگر حضور سریال جدید دیوید فینچر یعنی «شکارچی ذهن» در رتبه ششم و «ریک و مورتی» انیمیشن دیوانه‌وار شبکه Adult swim در مقام نه‌ام است.

همچنین شرکت آمار نیسن که از دهه پنجاه میلادی کار آمارگیری مخاطبین تلویزیون را انجام داده در تحلیلی اعلام کرده ۱۵٫۸ میلیون نفر قسمت اول سریال «چیزهای عجیب ۲» را در سه روز اول تماشا کرده‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *