یک فیلم طولانی لعنتی!

 ریدلی اسکات که مناقشات زیادی را بر سر فیلم «تمام پول‌های دنیا» را پشت سر گذاشته، در تعطیلات پیش از شروع  تولید «بیگانه» به سر می‌برد و در جدیدترین اظهار نظرش گفته که شب‌هایش را با نتفلیکس می‌گذارند: «چیزی که در مورد این شبکه دوست دارم تنوع در موضوعات برنامه‌هایش است. اما آیا کیفیت برایشان خیلی مهم است؟ به‌نظرم نه. اما خب آن‌ها ۸ میلیارد دلار برای سال بعد بودجه دارند! من که شبی یک فیلم یا سریال از این شبکه می‌بینم. به‌نظرم بهترین سریال حال حاضر هم “شکارچی ذهن” است، خیلی از آن خوشم آمد، فینچر کمی شبیه من است خیلی سخت گیر و منظم کار می‌کند. مخاطب برای او اولیت اصلی کارش است.»

او همچنین در ادامه‌ی صحبت‌هایش در مورد «بلید رانر ۲۰۴۹» و اینکه از همپتون فچر به عنوان فیلمنامه‌نویس اصلی و از مایکل گرین به‌عنوان دستیارش نام برده می‌شود ادعای جالبی کرده: «باید حواسم به چیزی که می‌گویم باشد. اما این فیلم لعنتی خیلی طولانی بود! و این را بگویم که بیشتر آن فیلمنامه هم برای من است. ادعای کسب اعتبار ندارم چون اینطور نیست که بگویم بروید نوار جلسات را گوش کنید اما من در بیشتر جلسلتشان بودم و طرح‌های زیادی را گفتم.»

اسکات که از جمله آدم‌هایی است که نظراتش را بیان می‌کند در مورد «جنگ ستارگان» هم صحبت کرده: «به من پیشنهاد کارگردانی دادند اما رد کردم چون به‌نظرم ریسک خطرناکی بود. من خودم را کنترل می‌کنم. اما خب نمی‌فهمم چرا باید ۲۰۰ میلیون به کسی که کار قبلی‌اش یک فیلم ارزان بوده بدهید؟ اصلا منطق ندارد، خیلی احمقانه است! می‌دانید برداشت‌های دوباره و زیاد چقدر خرج دارد؟»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *