باکس آفیس در تسخیر موذی

«موذی: آخرین کلید» چهارمین فیلم از مجموعه فیلم‌های «موذی» به زودی به نمایش درخواهد آمد و باید برای رتبه‌ی اول باکس آفیس با فیلم‌هایی مانند «جومانجی: به جنگل خوش‌ آمدید» و «جنگ ستارگان: آخرین جدای» مبارزه کند.

طبق تخمین‌ها به نظر می‌رسد «موذی: آخرین کلید» با فروش نزدیک به ۲۶ میلیون دلار با ۳۱۱۶ سینما در شمال امریکا آغاز به نمایش کند. از طرفی «آخرین جدای» با ۴۲۳۲ سینما، در چهارمین هفته‌ی نمایشش ۲۴ میلیون دلار در امریکای شمالی خواهد فروخت. «جومانجی»،  ساخته‌ی سونی پیکچکرز احتمالا با احتساب این آخر هفته فروش امریکای شمالی خود را به ۲۴۱ میلیون دلار خواهد رساند این درحالی است که این فیلم در بازار بین‌المللی نزدیک به ۲۰۰ میلیون دلار فروش کرده. «جومانجی: به جنگل خوش‌ آمدید» با بازی دوین جانسون، کوین هارت، جک بلک و کارن گیلان ادامه‌ای است بر فیلم ۱۹۹۵ با بازی رابین ویلیامز فقید. «آخرین جدای» با رقم نزدیک به ۵۷۳ میلیون دلار در امریکای شمالی به ششمین فیلم پرفروش تاریخ امریکای شمالی، پایین‌تر از «اونجرها» با رقم ۶۲۳ میلیون دلار تبدیل شده. این فیلم همینطور دومین افتتاحیه بزرگ تاریخ سینما را با ۲۲۰ میلیون دلار از تاریخ ۱۵ تا ۱۷ دسامبر در کارنامه ی خود دارد.

فعلا در جایگاه‌‌های بعدی باکس‌آفیس «پیچ پرفکت۳» و «بزرگترین شومن»، با بازی هیو جکمن و زک افران، هر دو در دومین هفته‌ی نمایش خود به ترتیب به فروش ۶۳ میلیون دلاری و ۴۹ میلیون دلاری رسیده‌اند. این در حالی است که با احتساب این آخر هفته‌ تخمین زده می‌شود «پیچ پرفکت۳» به رقم ۸۵ میلیون دلار و «بزرگترین شو من» به رقم ۷۷ میلیون دلار فروش برسند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *