متهم تازه: جیمز فرانکو

استیون کولبر به‌بهانه‌ی جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر کمدی یا موزیکال، جیمز فرانکو را به برنامه‌اش دعوت کرد. گفتگو با اشاره به نشانی که فرانکو در شب گلدن گلوب پوشیده بود و روز بعد برایش حاشیه ساخت شروع شد. فرانکو شب گلدن گلوب نشان جنبش Time’s Up را بود پوشیده بود که به حمایت از قربانیان آزار جنسی اشاره دارد. ماجرا از این قرار است که فردای گلدن گلوب الای شیدی  و دو بازیگر زن دیگر به‌نام‌های وایولت پیلی و سارا تیتر-کاپلان در توئیتر به جنبش #من_هم_همینطور پیوستند و فرانکو را به آزار جنسی و ریاکاری متهم کردند، البته توئیت شیدی بعدا ازحساب کاربری‌اش پاک شد. نیویورک تایم هم بعد از اتهامات، مصاحبه با این بازیگر را کنسل کرد، و اعلام این خبر به وجه‌ی مردمی فرانکو آسیب زیادی زد.

فرانکو در پاسخ به کولبر گفت: «اول از همه بگویم که من همیشه از حقوق برابر دفاع کرده‌ام و خواهم کرد. من از تمام تغییرات ملزوم در سیاست‌های فعلی حمایت می‌کنم و تماما به آن‌ها اعتقاد دارم. مثل اینکه یک سری چیزها در توئیتر منتشر شده که خودم هنوز نخواندمشان، ولی در موردشان خواندم. چیزی که فکرم را مشغول کرد صحبت الای شیدی بود، اصلا هیچ ایده‌ای ندارم که ممکن است چه کاری با او کرده باشم، من تئاتری را در برادوی کارگردانی کردم و او بازیگر من بود. نمی‌دانم از چه چیزی رنجیده، من به‌جز خاطره‌ی خوب چیزی از او یادم نیست. کاملا به او احترام می‌گذارم، البته او توئیت را هم پاک کرد. من همیشه مسؤولیت تمام کارهایم را در زندگی قبول کرده و خواهم کرد. اما در مورد چیزهایی که در توئیتر منتشر شده می‌گویم که حقیقت و یا هیچ سندیتی ندارند. اما همانطور که گفتم از کسانیکه زبان باز کرده و از حقوق پایمال شده‌شان صحبت می‌کنند حمایت می‌کنم و تمام قربانیان را به صحبت کردن دعوت می‌کنم.»

۲ نظر

  1. جیمز فرانکو بازیگر عالی و دوست داشتنی هستش، و شایعات هم پیرامون افراد مشهور زیاد هست، امیدوارم این شایعات درباره جیمز صحت نداشته باشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *