مادر خسته و بن‌بست سی سالگی

جیسون رایتمن، دیابلو کودی و شارلیز ترون؛ مثلث موفق «یانگ ادالت» یکی از مهم‌ترین فیلم‌های بهار ۲۰۱۸ را برای تماشاگران تدارک دیده‌اند. یک کمدی زنانه‌ی تازه درباره‌ی روزمرگی‌های زندگی، بحران میانسالی و مفهوم بلوغ. فیلمی که بر خلاف ساخته‌های اخیر رایتمن و مانند «پا در هوا» و «جونو» با تحسین منقدان مواجه شده است.

شارلیز ترون در قالب یک مادر زحمتکش ظاهر شده است. تیم پشت صحنه‌ی «یانگ ادالت» و «جونو» دور هم جمع شده‌اند تا تصویری متفاوت از ترون را در «تالی» به‌تصویر کشیده باشند.

 جیسون رایتمن کارگردان کار، خوراکش این درام‌های با درون‌مایه طنز سیاه است که هر کدام به‌نوع خاصی یک چالش‌های یک زن را نشان می‌دهد، «جونو» الن پیج را در نقش نوجوان باردار شده به‌تصویر کشید و در همکاری قبلی با شارلیز ترون در «یانگ ادالت» نویسنده‌ای را نشان داد که در بازگشت به زادگاهش دگرگون می‌شود.

شارلیز ترون «تالی» مادری است که سه تا بچه‌ی قد و نیم قد دارد و زندگی نزدیک است کمرش را خم کند، زنی که خواب برایش به آرزو تبدیل شده است. در میان زندگی شلوغ پلوغ، تالی وارد زندگی‌اش می‌شود تا او را نجات دهد. شخصیت تالی را مک‌کنزی دیویس بازی می‌کند که در «بلید رانر ۲۰۴۹» و «مریخی» نقش کوتاهی داشته، مارک دوپلاس «سی دقیقه پس از نیمه‌شب» و ران لیوینگستون «موج پنجم» دیگر بازیگران مطرح این فیلم هستند.

تاکنون منتقدان زیادی فیلم را تماشا نکرده اند اما گاردین، ایندی وایر، اسکرین و هالیوود ریپوتر همگی به فیلم امتیاز بالایی داده اند. «تالی» بیستم آوریل (اول اردیبهشت) به نمایش در خواهد آمد. تریلر جدید فیلم را در دنیای تصویر آنلاین مشاهده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *