خواکین جوکر!

اخیرا خبری منتشر شده بود، که خواکین فونیکس با تاد فلیپس دیدار داشته تا درباره فیلم مستقلی در مورد جوکر با هم صحبت کنند. خبری که توسط فونیکس تکذیب شد. حالا در گفتگو با سایت Fandango، فونیکس اعلام کرده که بازی در این نقش برای او جذاب است. او در این مصاحبه اعلام کرده: «مثل هر فیلم دیگری، به خود کار بستگی دارد، نه ژانر. برای من کاراکتر و فیلمساز مهم است.»
این اولین برخورد فونیکس با ژانر ابرقهرمانی نیست. با فونیکس پیش‌تر برای بازی در فیلم «دکتر استرنج» و «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» پیشنهاد بازی داشت که قبول نکرده بود.

شایعات حاکی از این است که داستان فیلم فیلیپس روایت جوکر به عنوان یک کمدین دهه هشتاد میلادی است که بعد از شکست شدید در این حرفه تعادل روانی‌اش را از دست می‌دهد. فیلم به شدت تحت تاثیر کامیک افسانه‌ای «جوک کُشنده» نوشته آلن مور است که گاتامی پر از جرم و جنایت دارد. که یعنی این فیلم قرار است بیشتر شبیه «راننده تاکسی» و «گاو خشمگین» باشد تا فیلم‌های دنیای DC. یعنی سینمای مارتین اسکورسیزی که خود یکی از تهیه‌کنندگان این فیلم خواهد بود.

یک نظر

  1. بی صبرانه منتظرم این پیش بینی ها به واقعیت تبدیل بشن، ینی هم وفادار به ژوکر آلن مور باشه هم فضایی شبیه راننده تاکسی و گاو خشمگین و صد البته امیدوارم فیلمنامه بحدی خوب باشه که خواکین فونیکس این نقش رو قبول کنه. علاوه براینها نظارت خود اسکورسیزی رو هم داریم، چه فیلمی بشه… فقط یکم در صلاحیت کارگردانش برای همچین فیلمی شک دارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *