تاریخ اژدها و پیدایش واکرها

ماشین پول‌سازی شبکه اچ‌بی‌او، «بازی تاج و تخت» به نوعی رو به اتمام است و به نوع دیگر راه درازی میان عام مردم برای پول ساختن در پیش دارد. فصل هشتم و پایانی «بازی تاج و تخت» سال ۲۰۱۹ تمام می‌شود و قرار است پنج اسپین‌آف از داستان خیالی آر.آر.مارتین بسازند که تاکنون اچ‌بی‌او تکلیف یکیشان را مشخص کرده.

این اسپین‌آف داستانش چند هزار سال قبل‌تر از داستان فعلی است و تاریخ وستروس را روایت می‌کند، اچ‌بی‌او با دادن وعده‌ی شگفتی برای هواداران گفته: «قصه‌ای خواهد بود از بخش اساطیری وستروس و راز و رمز تاریکش، از ریشه شکل‌گیری وایت‌واکرها گرفته تا استارک‌های افسانه‌ای… داستانی که انتظارش را ندارید.»

جین گلدمن سازنده این سریال پیش‌درآمد از «بازی تاج و تخت» خواهد بود و همکار اصلی‌اش در این پروژه متیو وان «کینگزمن» و «مردان ایکس: کلاس اول» است. در کنار این دو شبکه تیم نویسندگان خوبی هم برای نوشتن پایلوت در مرحله نخست و بعد قسمت‌های سریال جمع کرده که در حال کارکردن روی متن هستند؛ از جمله مکس بورنستین «جنگ جهانی زد»، برایان هلگلند «محرمانه لس آنجلس» و «رودخانه میستیک»، کارلی ری «مردان دیوانه» و «بازماندگان»، همچنین برایان کگمن که ده قسمت فصل اول «بازی تاج و تخت» را نوشته و تهیه کرده شامل تیم نویسندگان سریال جدید خواهند بود.

تام مک‌کارتی کارگردان و نویسنده فیلم برنده اسکار «اسپات‌لایت» هم قرار است قسمت پایلوت اسپین‌آف را کارگردانی کند. همچنین اچ‌بی‌او اعلام کرده که سریال تا قبل از سال ۲۰۲۰ پخش نخواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *