طلسم دی‌سی و وارنر ادامه دارد؟

ظاهرا طلسم ناکامی‌های دی‌سی کامیکز و وارنر و به عبارت بهتر دنیای سینمایی دی‌سی قرار است که ادامه پیدا کند. هنوز شش ماه از اکران «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» و واکنش‌های تند و تیز منتقدان نگذشته که نوبت به نمایش «جوخه انتحار» رسیده. فیلمی که ماجرای گروهی از دشمنان بتمن را روایت و از جوکر جدید سینما با نقش‌آفرینی جرد لتو رونمایی می‌کند. اما ظاهرا این فیلم، که طرفدارن دی‌سی و فیلم‌های ابرقهرمانی امید زیادی به آن بسته بودند، سرنوشتی بهتر از ساخته‌ی زک اسنایدر پیدا نخواهد کرد.

تقریبا نزدیک به ۶۰ درصد نقدهای منتشر شده بر روی فیلم، واکنش‌های منفی و متوسط را در بر می‌گیرد. اگرچه نشریاتی مانند امپایر و اینترتینمنت ویکلی بر روی فیلم نظر مثبتی داشته اند اما اکثر منتقدان با مقایسه‌ی فیلم با آثار دیگری چون «نگهبانان کهکشان» آن را اثری ناموفق و مسخره خوانده اند. پیتر تراورس منتقد سرشناس رولینگ استون هم در نقد خود بر فیلم از واژه‌هایی چون مزخرف و شر و ور استفاده کرده!

این واکنش‌ها در حالی منتشر شده که «جوخه انتحار» هم مانند «بتمن علیه سوپرمن» در نمایش‌های آزمایشی با استقبال گسترده‌ای مواجه شده بود. باید دید که در روزهای آینده تماشاگران چگونه با این فیلم برخورد می‌کنند. «جوخه انتحار» تا به این لحظه در IMDB با رای نزدیک به ۸ هزار کاربر امتیاز ۸٫۶ را دریافت کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *