انسانیت زنده است!

دنیای تصویرآنلاین-مرد بیماری به نام الکساندرکه به چند سرطان مبتلاست و دکترها به او گفته اند به زودی زندگی را بدرود می‌گوید، از طرفداران دو آتشه فیلم‌های «انتقامجویان» است. او چندی است که کمپینی تشکیل داده تا شاید بتواند زودتر از نوزدهم ماه آوریل این فیلم را ببیند. حال مدیران کمپانی دیزنی در تلاش هستند تا بتواند آرزوی این مرد را برآورده کنند و یک اکران خصوصی برای دیدن«انتقامجویان:پایان بازی» برای او مهیا سازند.آلکساندر هشتگ «مرگ پیش از آوریل:پایان بازی من» را در شبکه های مجازی به راه انداخته است.

او در پستی که گذاشته چنین نوشته بود که به دلیل یک مشکل ژنتیکی به سرطان کلیه، دهان و مشکلات مغز استخوان دچار شده است. او می نویسد:«احتمالا تا قبل از ماه آوریل از دنیا می روم.شنیده ام که قبلا برای بعضی از افراد نمایش خصوصی برگزار شده.من چطوری می توانم اقدام کنم؟به هیچ وجه کودکی با داستانی تراژیک نیستم. یک مرد عادی ام.۳۳ ساله هستم .سه سال پیش خواهرم را به دلیل همین فاجعه ژنتیکی از دست دادم.»

تا آنجا که مشخص شده آلکساندر مردی استرالیایی است وکریس همسورث بازیگر ثور برای کمک به آلکساندر با مدیران کمپانی  صحبت کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *