مستند«ترک نورلند»اثبات گناهکاری مایکل جکسن

دنیای تصویرآنلاین-نمایش مستند«ترک نورلند» ساخته دن رید با موضوع مایکل جکسون در جشنواره فیلم ساندنس برنامه ریزان و پلیس منطقه را دچار نگرانی کرده بود به همین منطور آنها در روز نمایش مستند، تدابیر امنیتی و پلیس های بیشتری را در منطقه خواستار شدند.مستند «ترک نورلند» جمعه در جشنواره ساندنس به نمایش درامد.دن رید با تهدیدهای مستقیم از سوی طرفداران مایکل جکسون نیز روبه رو شده است.این مستند قرار است از شبکه اچ.بی.او به نمایش دربیایید و داستان وید رابسون و جیمز سیف‌چاک را روایت می کند که مایکل جکسون را متهم کرده بودند آنها را در سن هفت سالگی و ده سالگی مورد آزار قرار داده بود

پس از نمایش این مستند گزارشگر ایندی وایر چنین نوشت:«مستند مایکل جکسونی را به تصویر می‌کشد که هیچ گاه ندیده ایم.» دو کودک دیروز که او را متهم به آزار جنسی کرده بودند، مقابل دوربین پس از سال ها ظاهر شده و از سواستفاده از اعتماد و علاقه خود به مایکل جکسون می گویند.این مستند چهار ساعته از شبکه اچ.بی.او به نمایش درخواهد آمد.

یک نظر

  1. این مستند کاملا دروغ است و دسیسه دیگری برای هتک حیثیت مایکل جکسون توسط سردمداران هالیوود است. بنده سالهاست که اتهامات و دادگاه های این خواننده را پیگیری می کنم. به لحاظ حقوقی سندی مبنی بر مجرمیت این فرد تاکنون ارائه نشده است و همه شاکیان او بدنبال اخاذی و دسیه چینی علیه مایکل جکسون بوده اند. در سال ۲۰۰۵ از همه ۱۴ اتهام جنسی بطور کامل تبرئه شد. این خواننده سیاسی ترین و مهم ترین خواننده سیاه آمریکایی است که در ترانه ها، سخنرانی ها و مصاحبه هایش ماهیت صنعت هالیوود، نژادپرستی حاکم بر آمریکا و علت حملات رسانه ای علیه خودش را افشا کرده است. لطفا به بیانیه ای که خانواده جکسون در دفاع از وی امروز منتشر کرده اند هم اشاره کنید. دو فردی که در مستند ادعاهایی را مطرح می کنند در سال ۲۰۰۵ به نفع مایکل جکسون شهادت دادند ولی بخاطر اخاذی از خانواده اش بعد از مرگش ادعای سوءاستفاده جنسی را مطرح کردند و دادگاه آمریکا در سال ۲۰۱۷ شکایت هردو را فاقد وجاهت قانونی دانست و رد کرد. هالیوود و رسانه های غربی هرگز این خواننده را رها نمی کنند و با همه توان به هتک آبروی او خواهند پرداخت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *