گاگا:شبکه های اجتماعی توالت اینترنت است!

دنیای تصویرآنلاین-اجرای صمیمی لیدی گاگا و بردلی کوپر روی سن اسکار باعث شد که در فضای مجازی درباره ارتباط صمیمی دوبازیگر اصلی «ستاره ای که متولد شده است» نظرات متنوعی ابراز شود. لیدی گاگا که در برنامه جیمی کیمل حضور پیدا کرده بود  به سوالی درباره اجرای دو نفره خود و بردلی کوپر چنین پاسخ داد:« اولا  شبکه های اجتماعی عملا به توالت اینترنت تبدیل شده است. و کاری که با فرهنگ عامه دارد انجام می‌دهد، بسیار مزخرف است.مردم عشق را روی سن دیدند.خب ما همین را می‌خواستیم شما ببینید. این ترانه عاشقانه است. فیلم قصه عشق است.»

لیدی گاگا در ادامه افزود که او همانطور که به کارگردانی بردلی کوپر در فیلم اعتماد داشت به کارگردانی اجرای دونفره در اسکار نیز اعتماد کرد.

«از جنبه اجرا این ارتباط صمیمی روی سن اهمیت داشت.منظورم این است، ببینید من سه سال در تور دور دنیا بازوانم را دور گردن تونی بنت می انداختم.وقتی یک ترانه عاشقانه می‌خوانید.می خواهید مردم حس را دریافت کنند.»

او در ادامه درباره جایزه اسکارش گفت:«فکر نمی کنم من برنده شدم. فکر می کنم ما برنده شدیم.»

جیمی کیمل از او پرسید که آیا فیلم را با تماشاگران تماشا کرده است؟

لیدی گاگا پاسخ داد:«ته سالن با یک بسته پاپ کورن  نشستم و در سالن فیلم را دیدم اما نیم ساعت آخر سالن را یواشکی ترک کردم چون پایان فیلم بسیار غم انگیز است و نمی‌توانم تحملش کنم.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *