فارل:دامبوی تیم برتن خوانش جدیدی از داستان است

 

دنیای تصویرآنلاین-کالین فارل بازیگر«دامبو» به کارگردانی تیم برتن است. او «دامبو»ی تیم برتن را یک روایت کاملا جدید توصیف می‌کند. فیلم انیمیشن-زنده «دامبو» براساس انیمیشن محبوب و کلاسیک دیزنی «دامبو» محصول ۱۹۴۱ است. فارل نقش هالت فریر یک کهنه سرباز  وستاره سابق سیرک را در فیلم  بازی می‌کند که توسط  مکس مدیسی(دنی دوویتو) برای نگهداری از فیل کوچولو استخدام می‌شود.

کالین فارل می‌گوید: تیم برتن به شدت درگیر شرح و تفصیل فیلمنامه بود. تنها نقطه مشترک فیلم و انیمیشن اصلی شخصیت فیل پرنده  و داستان باور به خود و یافتن  ویژگی درون خویشتن است که به شما فرصت می‌دهد نسخه بهتری از چیزی شوید که هرگز درباره خودتان فکر نمی‌کردید.

و بر خلاف حرف‌هایی که جامعه می‌زند، و بخاطرش از جامعه طرد می‌شوید،این ویژگی ها شما را زیبا، خاص و منحصر بفرد می‌سازد،با وجودی که این ویژگی ها از جهتی می توانند ترسناک به نظر بیایند.»

کالین فارل  همکاران بازیگرش را تحسین می‌کند به خصوص مایکل کیتن و دنی دوویتو را.

او همکاری با تیم برتن را رویایی توصیف می‌کند که به حقیقت پیوسته است چراکه او  کارگردان خوش فکری است که یکی از فیلم‌های محبوب او، «ادوارد دست قیچی» را ساخته است.

«تیم برتن یک رویا بود.حاضرم هر نقشی را برای او ایفا کنم. هر نقشی.پیش از ملاقات با او خیلی دلم می‌خواست باهم همکاری کنیم. تمایل دارم برای دومین بار با تیم برتن همکاری کنم. او بهترین است.»

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *