اسپیلبرگ مخالف نتفلیکس و آوا دوورنی مخالف اسپیلبرگ!

دنیای تصویرآنلاین-«رما» محصول نتفلیکس اسکار بهترین فیلم را نگرفت اما سه جایزه اصلی اسکار را دریافت کرد.اما استیون اسپیلبرگ به وضوح اصلا از چشم‌انداز اهدای اسکار بهترین فیلم به محصولات نتفلیکس رضایت ندارد.نظر او را به نتفلیکس همه می‌دانند. اسپیلبرگ ماه مارس اعلام کرد که از نظرش فیلم‌های نتفلیکس نباید واجد شرایط شرکت در اسکار باشند.او محصولات نتفلیکس را با فیلم‌های تلویزیونی مقایسه می‌کند و حالا دارد پیش نویسی برای تغییراتی را آماده می‌کند که احتمالا در نشست مدیران هیات آکادمی فیلم‌های نتفلیکس را فاقد شایستگی اعلام کنند. هنوز مشخص نیست اسپیلبرگ چه پیش نویسی را آماده خواهد کرد.
از سوی دیگر مشکلاتی نیز پیش روی جشنواره فیلم کن با محصولات نتفلیکس وجود دارد. سال گذشته نیز این مشکل به دلیل اکران نشدن فیلم‌های نتفلیکس در سینماها وجود داشت.اسپیلبرگ به تفاوت میان پخش آنلاین فیلم‌ها و نمایش در سالن‌های سینما اعتفاد دارد و امیدوار است فیلمسازان بیشتری به کمپین و صف او بپیوندند.

از سوی دیگر آوا دوورنی کارگردان سلما، مخالف نظر استیون اسپیلبرگ با حذف تولیدات نتفلیکس از رقابت برای اسکار است.دوورنی ابراز امیدواری می‌کند که مدیران آکادمی که ماه دیگر نشست دارند به بینندگان نتفلیکس مانند او توجه نشان بدهند.از نگاه استیون اسپیلبرگ فیلم‌های نتفلیکس شبیه فیلم‌های تلویزیونی هستند. آوا دوورنی برای نتفلیکس مجموعه کوتاهی به نام «وقتی آنها ما را می‌بینند» ساخته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *