رنج و افتخار (Pain and Glory) به کارگردانی پدرو آلمودوار

خائن (The Traitor) به کارگردانی مارکو بلوکیو

“The Wild Goose Lake” به کارگردانی دیائو یینان

“انگل” به کارگردانی بونگ جون هو

“احمد” (Ahmed) به کارگردانی برادران داردن

” Oh Mercy” به کارگردانی آرنو دپلشان

“ماتیاس و ماکسیم” (Matthais & Maxime) به کارگردانی زاویه دولان

“The Atlantides” به کارگردانی ماتی دیوپ

“جو کوچک” (Little Joe) به کارگردانی جسیکا هاوسنر

“Sorry We Missed You” به کارگردانی کن لوچ

“یک زندگی پنهان” (A Hidden Life) به کارگردانی ترنس مالیک

مرغ پشه خوار(کنایه از آدم شب زنده دار) به کارگردانی کلبر مندوسا و ژولیانو دورنلیس

“فرانکی” (Frankie) به کارگردانی آیرا ساکس

“مردگان نمی‌میرند” (The Dead Don’t Die) به کارگردانی جیم جارموش

“پرتره یک بانو در آتش” (Portrait of a Lady on Fire) به کارگردانی سلین سیاما

“باید بهشت باشد” (It Must be Heaven) به کارگردانی الیا سلیمان

“سیبل (Sybil) به کارگردانی جاستین تریت

بخش خارج از مسابقه

“بهترین سال‌های یک زندگی” (The Best Years of a Life) به کارگردانی کلود للوش

“Rocketman” به کارگردانی دکستر فلچر

“دیگو مارادونا” (Diego Maradona) به کارگردانی آصف کاپادیا

“La Belle Époque” به کارگردانی نیکلای بدوس

“پیرتر از آن که جوان بمیری – شمال هالیوود، غرب جهنم” (Too Old to Die Young – North of Hollywood, West of Hell) به کارگردانی نیکلاس ویندینگ رفن

بخش نوعی نگاه

“آدام” (Adam) به کارگردانی مریم توزانی

Beanpole” ” به کارگردانی کنتمیر بالاگوف

“یک عشق برادرانه” (A Brother’s Love) به کارگردانی مونیکا شکری

“Bull” به کارگردانی آنی سیلورستاین

“صعود” (The Climb) به کارگردانی مایکل کووینو

“Evge” به کارگردانی نریمان علی‌اف

“آزادی” به کارگردانی آلبر سرا

“زندگی نامرئی” (Invisible Life) به کارگردانی کریم عینوز

“ژاندارک” (Joan of Arc) به کارگردانی برونو دومون

“اتاق ۲۱۲” (Room 212) به کارگردانی کریستوف اونوره

“Papicha” به کارگردانی مونیکا مدور

“Port Authority” به کارگردانی دانیل لسوویتس

“”تابستان چانگشا” به کارگردانی زو فنگ

“پرستوهای کابل” (The Swallows of Kabul) به کارگردانی زابو بریتمن و الئا گوبه مه‌ولچ

“خورشیدی که هیچگاه غروب نمی‌کند” (A Sun That Never Sets) به کارگردانی اولیویه لاکس

” Zhuo Ren Mi Mi” به کارگردانی میدی زد

نمایش‌های ویژه

” Être vivant et le savoir” به کارگردانی آلن کاوالیه

“رمانس خانوادگی، ال‌ال‌سی” (Family Romance, LLC) به کارگردانی ورنر هرتسوگ

“برای سما” (For Sama) به کارگردانی وعد الکاتب و ادوارد واتس

“سهم” (Share) به کارگردانی ابل فرارا

نمایش‌های نیمه‌شب

“گانگستر، پلیس، شیطان” (The Gangster, the Cop, the Devil) به کارگردانی لی ون- تائه