تصویربرداری «باران برای تو می بارد» به پایان رسید

دنیای تصویرآنلاین-«باران برای تو می بارد» عنوان فیلمی کوتاه به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد مهدی دل خواسته است که تصویربرداری آن به پایان رسیده است.

 

به گزارش دنیای تصویرآنلاین، تصویربرداری فیلم کوتاه «باران برای تو می بارد» تازه‌ترین ساخته محمد مهدی دل خواسته  در استان قزوین به پایان رسید. نام این فیلم بر گرفته از کتاب “باران برای تو می بارد” یغما گلرویی است.

خلاصه داستان این فیلم کوتاه بر اساس یکی از اشعار یغما گلرویی است: این برگ‌های زرد، به خاطر پاییز نیست که از شاخه می‌افتند. قرار است تو از این کوچه بگذری و آن‌ها پیشی می‌گیرند از یک‌دیگر برای فرش کردنِ مسیرت…گنجشک‌ها از روی عادت نمی‌خوانند، سرودی دسته‌جمعی را تمرین می‌کنند برای خوش‌آمد گفتن به تو.

«باران برای تو می بارد» نوشته عرفان معصومی است و موسیقی آن را بهزاد عبدی می سازد. علی اوسط سیفی و بهجت مجیدی بازیگرانی هستند که در این فیلم ایفای نقش‌ کرده اند.

دیگر عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از:

مشاور کارگردان: محمد مهدی عسگرپور، مدیر هنری : کیوان مقدم، تدوین : بیژن میرباقری، مدیر تصویربرداری : آرش صادقی، دستیار کارگردان و برنامه ریز : لیلا رنگرزان، صدابردار : محمد کیان ارثی، منشی صحنه : فاطمه سیدی، مدیر رسانه ای : مرتضی رنجبران،  مدیر تولید : علی حسن زاده، عکاس : امیر فائض، سامان عمویی، تدارکات : عباس یونسی،موسی یونسی. با سپاس فراوان از یغما گلرویی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *