حذف لیوان قهوه و سود استارباکس!

دنیای تصویرآنلاین-در اپیزود چهارم از «بازی تاج و تخت» برای لحظاتی روی میزی  مقابل امیلیا کلارک لیوان قهوه‌ایی دیده شد که از چشم سازندگان فیلم دورمانده بود اما از نگاه تیزبین طرفداران مجموعه دور نماند.

چند روز بعد یکی از تهیه کنندگان بابت این اشتباه عذرخواهی کرد و در جدیدترین خبرها آمده که باکمک جلوه های بصری این لیوان از نما حذف شد. اما برند استارباکس که لیوان را از فروشگاه های زنجیره ایی استارباکس دانستند توانست سود قابل توجه‎ایی از این تبلیغ مجانی ببرد.تخمین زده می‌شود۲٫۳ میلیارد دلار استارباکس از این تبلیغ مجانی سود برد. استیسی جونز که مدیر کمپانی بازاریابی هالیوود برندد است این آمار را به «اینسایدر» اعلام کرد.جونز در ادامه گفت چون شبکه اچ.بی.او یک شبکه فاقد آگهی تبلیغاتی است هیچ‌گاه چنین تبلیغی را انجام نمی‌دهد و لیوان قهوه به اعضای تیم تولید تعلق داشته است.
نکته جالب اینجاست که اصلا این لیوان قهوه به شرکت استارباکس نیز تعلق نداشته است بلکه در فضای مجازی چنین تصوری پیش آمده بود.
سوفی ترنر بازیگر سانسا استارک در مصاحبه با جیمی فالون گفت که همه می‌دانند لیوان قهوه اپیزود چهارم به او تعلق نداشته و در ادامه امیلیا کلارک را مقصر این سوتی دانست. این البته شوخی بود و امیلیا کلارک نیز در مصاحبه دیگری و در پاسخ به این سوال که لیام کانینگهام بازیگر نقش سر داووس او را مقصر دانسته گفت:«من حتی قهوه استارباکس نمی نوشم. نمی دانم لیوان به چه کسی تعلق داشته.لیام شر است!»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *