بابی براون:فشار در زندگی جوانان رو به افزایش است

ترجمه:مبینا نصرالهی
دنیای تصویرآنلاین-ستاره  سریال «چیزهای عجیب» میلی بابی براون اظهار کرده است که زورگوها او را مجبور به عوض کردن مدرسه اش می‌کنند،بازیگری که خود صدایی برای کمپین مبارزه با زورگویی و سفیر خیر یونیسف است, توسط زورگوهای سایبری در توییتر مورد خشونت قرار گرفت .
میلی بابی براون به خاطر زورگویی مجبور به عوض کردن مدرسه هایش شده است.
میلی بابی براون , ستاره  بریتانیایی مجموعه‌ موفق «چیزهای عجیب» اظهار داشته که مجبور به عوض کردن مدرسه هایش توسط گروهی به نام زورگوهای روح شکن۳ در انگلستان شده است!
براون, پانزده ساله که در توییتر توسط زورگو های سایبری مورد خشونت واقع شده ,صدایی برای کمپین مبارزه با زورگویی است و تبدیل به جوان ترین سفیر خیر یونیسف در سال پیش شد.
او گفت:« من در زمان برگشت به مدرسه در انگلستان مورد خشونت و زورگویی قرار گرفتم .در واقع به این خاطر مدرسه هایم را تغییر می‌دادم ,این موضوع اضطراب و مشکلات بسیاری برای من به وجود آورد که من هنوز هم در حال دست و پنجه نرم کردن با انها هستم.»
«من هم در زندگی واقعی و هم انلاین با شرایطی که روحم را در هم می‌شکست مدارا کردم و در اصل ,خواندن بعضی از چیزهایی که مردم گفته بودند برایم دردناک بود.»
بازیگر تازه واردی که در فیلم جدید «گودزیلا :پادشاه هیولاها » نقش آفرینی کرده اظهار داشت :«فشار در زندگی افراد جوان همواره روبه افزایش است .اول از همه می‌خواهم مطمئن شوم که کودکان در برابر خشونت و سوء استفاده محافظت می‌شوند.»
«همچنین خواستار مبارزه با منفی گرایی در رسانه های اجتماعی –که تجربه ی ان را داشته ام- هستم.این شبیه به یک بیماری‌ا ست. نفرتِ مخربی است که برای من هولناک است. البته تغییرات اقلیمی هم همینطور.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *