مارگو رابی: «روزی روزگاری در هالیوود» بهترین تجربه زندگی‌ بود

دنیای تصویرآنلاین-مارگو رابی اعتراف می‌کند که از همکاری با تارانتینو دچار تشویش شده بود،چراکه  خوانده بود تارانتینو اوما تورمن را مجبور به بازی در سکانس تصادفی با ماشین کرده بود که او تمایلی به ایفای نقش در آن نداشت. رابی در جدیدترین مصاحبه خود می‌گوید:« پس از بازی در من، تانیا خودم نزد تارانتینو رفتم و از او خواستم به من نقش بدهد.»

این دیدار سبب شد تا تارانتینو نقش شارون تیت را به مارگو رابی پیشنهاد کند.

مارگو رابی بشدت از پیشنهاد  تارانتینو هیجان زده بود که خبر اوما تورمن منتشر شد.

اوما تورمن گفته بود که تارانتینو او را مجبور کرده  تا در دوران فیلمبرداری «بیل را بکش»(۲۰۰۳) یک سکانس خطرناک تصادف اتومبیل را بازی کند.

تارانتینو پس از انتشار خبر گفت که «فیلمبرداری آن سکانس و برخورد با بازیگر نقش اول زن فیلم یکی از بزرگترین پشیمانی‌های زندگی اوست.»

رابی می‌گوید به عنوان یک تهیه کننده و مدافع حقوق زنان از ماجرای اوما تورمن دچار تضاد شده بود اما معذرت خواهی تارانتینو او را مطمئن ساخت.

رابی در ادامه اعتراف می‌کند:«همکاری با تارانتینو رویای زندگی من بود  و باید به این  رویا جامه عمل می‌پوشاندم. و می‌توانست برای من غمگین کننده باشد اگر عده ای از این موضوع علیه من استفاده می‌کردند.»

«تارانتینو به من گفت که  هرگز سرصحنه چنین به شما خوش نخواهد گذشت. درست می‌گفت. در روزی روزگاری در هالیوود بهترین تجربه زندگی خودم را داشتم.»

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *