رومر ویلیس:دمی مور زنی قوی است!

دنیای تصویرآنلاین-پس از انتشار کتاب خاطرات جنجالی دمی مور به نام «پشت و روInside Out» که افشاگری‌های دمی مور درباره دوران تلخ نوجوانی و رازهای زندگی مشترکش با بروس ویلیس و اشتون کوچر سوژه داغ مطبوعات شد، حال دخترش رومر ویلیس مادر خود را زنی قوی توصیف می‌کند.

دمی مور در این کتاب حقایق تلخی را بازگو کرده، او نوشته پس از جدایی از اشتون کوچر که به او خیانت نیز کرده بود رو به مواد مخدر و الکل آورد.رومر ویلیس فرزند ارشد دمی مور و بروس ویلیس که خود نیز بازیگر است، از اینکه مادرش چنین حقایقی را بازگو کرده او را ستایش کرد.او می‌گوید پس از خواندن کتاب خاطرات مادرش وجه دیگری از دمی مور را توانست بشناسد.

همچنین دمی مور در این کتاب حقیقت تلخی را افشا کرده است اینکه در پانزده سالگی در ازای پانصد دلار مادرش او را در اختیار یک مرد غریبه قرار می‌دهد. دمی مور یکسال بعد به رویای بازیگری خانه مادری را ترک می‌کند. مادری که بارها خودکشی کرده و توسط او نجات  پیدا کرده بود. دمی مور تا مدت‌ها فکر می‌کرد ناپدریش پدر واقعی اوست تا اینکه وقتی به سنی رسید که عقلش رسید متوجه شد او ناپدری است. مادر و ناپدری دمی مور اعتیاد به نوشیدنی‌های الکلی داشتند.

دمی مور ابتدا وارد دنیای مد شد و سپس به دنیای بازیگری پیوست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *