جرد لتو:جلوی جوکر را بگیرید!

دنیای تصویرآنلاین-جرد لتو که در «جوخه انتحار Suicide Squad» نقش جوکر را ایفا کرد وقتی شنید کمپانی برادران وارنر به تاد فیلیپس چراغ سبز نشان دادند تا «جوکر» را بسازد آشفته و عصبی شد.«جوکر» که فروشش از مرز ۷۰۰ میلیون دلار در جهان گذشته،باعث درماندگی جرد لتو شد.
کسانی که با اخلاق جرد لتو آشنایی دارند او نه تنها با کارگزارش این ناراحتی را ابراز کرد بلکه به تاد فیلیپس نیز ناراحتی خود را نشان داد و با مدیر کمپانی برادران وارنر تماس گرفت تا به تصور خود جلوی تولید «جوکر» را بگیرد. با وجودی که اطرافیان جرد لتو درخواست او را از مدیران کمپانی تکذیب کردند.این خواننده  و بازیگر ۴۷ ساله فکر کرده بود برادران وارنر فیلمی با موضوع جوکر به تنهایی برای او می سازند، اما آنها به تاد فیلیپس اجازه ساخت فیلم را با حضور واکین فییکس دادند. فیلمی که از نگاه برادران وارنر با بودجه کم بود و چندان امیدی به موفقیت تجاری اش به دلیل لحن تلخ فیلم نداشتند.
لتو در «جوخه انتحار» بیشترین تلاش خود رابرای کاراکتر جوکر انجام داد اما سازندگان از ماحصل کار رضایت نداشتند. و تعدادی از سکانس های لتو حذف شد زمان حضور او روی پرده تنها ده دقیقه است.در حال حاضر لتو با کمپانی برادران وارنر همکاری می کند و در «چیزهای کوچک/ Little Things» ساخته جان لی هنکاک نقش آفرینی کرده است. اما پروژه جوکر ساخته تادفیلیپس باعث شد تا جرد لتو کارگزارش را عوض کند! جرد لتو دیگر حاضر نیست نقش جوکر را در فیلم‌هایی مانند «پرندگان شکاری/ Birds of Prey» یا قسمت جدید «جوخه انتحار» بازی کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *