واکنش منتقدان به «فراری علیه فورد»

دنیای تصویرآنلاین-«فورد علیه فراری» ساخته جیمز منگولد داستان واقعی طراح اتومبیل آمریکایی کارول شلبی(مت دیمون) و راننده بی باک بریتانیایی کن مایلز( کریستین بیل) را روایت می کند که باهم با موانع کاری و مشکلات شخصی خود مبارزه می‌کنند تا بتواند انقلابی در صنعت اتومبیل های مسابقه شرکت فورد ایجاد کنند و امپراطوری انزو فراری را در مسابقه لومان در فرانسه در سال ۱۹۶۶ به زیر بکشند.
این فیلم از پانزدهم ماه نوامبر(جمعه ۲۴ آبان) به صورت گسترده به نمایش عمومی درخواهد آمد.

واکنش منتقدان:

ای.او اسکات(نیویورک تایمز):در مجموعه «فورد علیه فراری» غافلگیری مطبوعی است.بخشی به علت حضور کریستین بیل و مت دیمون در نقش‌های اصلی است که حقیقتا نقش آفرینی خوبی را ارائه می‌دهند و بازیگران خوب مکملی آنها را حمایت می‌کنند .این بازیگران مکمل شامل تریسی لتس در یکی از بهترین و کم انتظارترین سکانس‌های اشک آور سال می‌شود.

جو مورگن‌استنر(وال استریت جورنال):«فورد علیه فراری» مدلی جدید و به لحاظ عاطفی پیچیده از فیلم‌های تماشاگر پسند مدل قدیمی با نقش آفرینی بی نظیر مت دیمون و کریسین بیل ارائه می دهد و ماهیتی تاثیرگذار دارد که هوشمندانه جلو می رود.

دیوید جنکینز(لیتل وایت لایز):جیمز منگولد اصلا به این نظریه نمی پردازد که در سال ۱۹۶۶ رانندگی ماشین مسابقه ورزشی مرگبار بود.شاید او بیش از حد به سطح بی خیالی و سبکسری این کاراکترها چسبیده باشد.سازندگان فیلم می دانند که اگر می خواستند به مساله مرگ و میر بپردازند باید ابزارهای شان را زمین گذاشته و از دنیای ماشین های مسابقه بگریزند! «فورد علیه فراری» فیلمی راضی کننده و گهگاه هیجان انگیز است.اصلا ریسک پذیر نیست و شاید نخواستند خودشان را با طراحی دورنی شخصیت ها به زحمت زیاد بیاندازند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *