واکنش هنرمندان خارجی به جنگ افروزی ترامپ

دنیای تصویرآنلاین-استفن کینگ نویسنده مشهور آمریکایی در توئیتر خود به رفتار جنگ طلبانه آمریکا و دونالد ترامپ واکنش نشان داد. او نوشت:«ریموت کنترل کشتن و دیپلماسی حمله پهبادی ظاهرا تنها دیپلماسی است که این رئیس جمهور بلد است.جدا از صمیمیت با دیکتاتورهای کره شمالی و…

بازیگر آمریکایی جان کیوسک حمله پهبادی دولت دونالد ترامپ را به یک مقام بلندپایه ایران به باد انتقاد گرفت.

جان کیوسک بازیگر آمریکایی عمل دونالد ترامپ را کاملا فاشیستی توصیف کرد. جان کیوسک در دوران دولت بوش نظرات سیاسی خود را در ستونی در روزنامه هافینگتن پست می نوشت.کیوسک در ادامه روز جمعه نوشت:«آمریکایی ها..باید این رژیم فاشیستی را از قدرت ساقط کنند.اینجاست که فاشیسم در خون به پایان می رسد.این سندیکای جنایتکار را که به عنوان مقام های دولتی خود را به نمایش گذاشته اند برکنار کنید.»

مایکل مور در ادامه واکنش‌های خود به حرکت جنگ طلبانه دولت دونالد ترامپ امروز در صفحات خود در شبکه های مجازی نوشت که پیام و درخواستی شخصی از رهبر انقلاب داشته و پیامی فرستاده است.
او در این پیام از رهبر انقلاب درخواست کرده تا به جنایتی که علیه ژنرال عالی رتبه ایرانی با خشونت اتفاق افتاد با خشونت پاسخ داده نشود بلکه اجازه دهند میلیون ها آمریکایی این مساله را در صلح حل و فصل کنند(منظور انتخابات است.)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *