انتشار اطلاعاتی درباره بتمن جدید

دنیای تصویرآنلاین-مت ریوز مشغول فیلمبرداری بتمن است.چندی پیش ویدیوی کوتاه از رابرت پتینسون در لباس بتمن منتشر شد.حال اطلاعات بیشتری از داستان منتشر شده است.داستان فیلم در سال دومی اتفاق می افتد که بروس وین به عنوان شوالیه تاریکی در گاتهام سیتی است.
پیشتر اعلام شده بود که مت ریوز تمایلی به ساخت داستان اریژینال براساس ماجرای بتمن ندارد.
در فیلم ریوز گروهی از تبهکاران معروف دنیای دی.سی حضور دارند.

زوئی کراویتز در «بتمن» به کارگردانی مت ریوز نقش بت وومن یا زن گربه ایی را دارد.با وجودی که کراویتز در کارنامه اش حضور در فیلم‌های ابرقهرمانی مانند «مردان ایکس» را دارد اما در جدیدترین مصاحبه با مجله ورایتی تایید می‌کند که ایفای نقش زن گربه ایی کمی برای او ترسناک است.
کراویتز در «بتمن» نقش سلینا کایل یا زن گربه ایی را بازی می کند.نقشی که قبل از او توسط بازیگرانی مانند میشل فایفر؛ آن هاتاووی ایفا شده بود.
کراویتز می‌گوید:« کمی ترسناک است اما هربار که درمورد نقشی دچار تشویش می شوم این تشویش من را به جای بهتری می رساند.بنابراین از تشویش استقبال می‌کنم. اگر بیش از حد به نظر مردم تمرکز کنید، به خودتان ظلم می کنید.به این شباهت دارد که انرژی خود را برای جای اشتباهی مصرف کنید.البته من به طرفداران احترام می گذارم و امیدوارم کاری که با نقش زن گربه ای انجام می‌دهم،دوست داشته باشند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *