«گالی بوی» برنده اسکار هند

دنیای تصویرآنلاین-«گالی بوی» ساخته زویا اختر توانست با سیزده جایزه فیلم فیر نه تنها در تاریخ برگزاری این مراسم یک رکورد بجا بگذارد بلکه پیشتاز جوایز این مراسم باشد.

دیشب مراسم فیلم فیر با حضور ستارگان سینمای هند برگزار شد و «گالی بوی» که اولین بار در جشنواره جهانی فیلم برلین رونمایی شد، توانست جوایز اصلی این مراسم را به خود اختصاص بدهد. جایزه بهترین فیلم، بهترین کارگردان، بهترین بازیگر زن و مرد نقش نخست، جایزه بهترین بازیگر زن و مرد نقش مکمل همگی به گالی بوی تعلق گرفت.

عالیا بهات، رانویر سینگ،سیدهانت چاتووردی و آمورتا سوبهاش به ترتیب جوایز بهترین بازیگر زن، مرد و مرد نقش مکمل و زن مکمل را برای این فیلم برنده شدند.

جایزه بهترین بازیگر تازه کار به آنایانا پاندی برای «بهترین دانش آموز سال ۲» رسید. جایزه یک عمر دستاورد هنری را به رامش سیپی اهدا کردند.

آریجیت سیتگ نیز برای فیلم «کلنک» توانست بهترین خواننده مرد شود. او در چند سال گذشته پرافتخارترین خواننده سینمای هند شده است.

«گالی بوی» داستان پسر مسلمانی است که می‌خواهد خواننده رپ شود.در این مسیر با مشکلات زیادی روبه رو است. از فقر خانواده گرفته تا حمایت از مادرش.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *