ابتلای تام هنکس و همسرش به ویروس کرونا

دنیای تصویرآنلاین-تام هنکس چهارشنبه شب اعلام کرد که او و همسرش ریتا ویلسون در سفری که برای فیلمبرداری فیلم جدیدشان به استرالیا داشتند، به  بیماری کرونا مبتلا شدند.
به گزارش نیویورک تایمز ستاره شصت وسه ساله آمریکایی فعلا در استرالیا به سر می‌برد. در بیانیه که تام هنکس منتشر کرده چنین نوشته است:«سلام رفقا،من و ریتا اینجا در استرالیا هستیم.کمی احساس خستگی داشتیم.انگار که سرما خورده باشیم.کمی هم بدن درد داشتیم.ریتا کمی لرز داشت.تب خفیفی هم داشت. برای اینکه کار درست را انجام بدهیم همانطوری که نیاز است در حال حاضر در دنیا انجام شود، تست کرونا دادیم و متوجه شدیم مثبت است.»
در ادامه تام هنکس عنوان کرده که در قرنطینه به همراه همسرش به سر می برد. تام هنکس نقش کلنل تام پارکر،مدیر الویس پریسلی را در فیلم زندگی نامه او ایفا خواهد کرد.و برای همین پروژه که کارگردانش باز لورمان است به استرالیا سفر کرده بود.
همسر او ریتا ویلسون بهبود یافته از بیماری سرطان است. استرالیا ۱۲۰ بیمار مبتلا به کرونا دارد.

قرار بود روز دوشنبه فیلمبرداری این پروژه در استرالیا که زادگاه باز لورمان است آغار شود. تام هنکس قول داده که روزانه از شرایط خود و همسرش بنویسد.

کمپانی برادران وارنر تهیه کننده فیلم بعد از انتشار خبر ابتلای تام هنکس به بیماری کرونا بیانیه‌ای صادر کرد.

«سلامت و امنیت کارکنان و اعضای کمپانی ما همیشه اولویت‌مان است، ما برای حفاظت همه کسانی که برای کمپانی ما در نقاط مختلف دنیا کار می‌کنند،احتیاط می کنیم.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *