فیلمسازان هندی و علاقه به کرونا/پیام آمیتاب باچان

دنیای تصویرآنلاین-ثبت اسم فیلم‌ها با موضوع کرونا به یک اپیدمی در میان فیلمسازان هندی تبدیل شده است!
در حالی که شیوع ویروس کرونا در سراسر دنیا به معضلی جهانی تبدیل شده، فیلمسازان هندی وقت را از دست نداده و اسامی مرتبط با کرونا را ثبت کرده اند.
کمپانی اروس اینترتینمنتز، نام «کرونا دوستت دارم» که بازی با نام اولین فیلم هریتیک روشن «دوستت دارم»است.
گویا فیلمنامه نویسان در حال نوشتن فیلمنامه‌های با موضوع کرونا هستند.انجمن تهیه کنندگان هند نیز تایید کرد که فیلمسازان فراوانی در صدد ساخت فیلم با موضوع کرونا هستند. یکی از اسامی که ثبت شده «کرونای مرگبار» است.
شیوع بیماری کرونا ضربه سنگینی به اقتصاد سینمای هند زد.فیلمبرداری ها تعطیل و فروش فیلم های روی پرده بشدت افت کرد.

 

میتاب باچان که به دلیل شیوع ویروس کرونا خیلی از فعالیت‌های خود رامحدود کرده است. یادداشت بلندی درباره شیوع بیماری کرونا در وبلاگ خود منتشر کرد.
او نوشت:« طبیعت ثابت کرد که افضل است و کل جهان را متحد کرده تا علیه یک دشمن مشترک بجنگیم.»
این ستاره هفتاد و هفت ساله در ادامه به این اشاره کرد که خیلی بندرت اتفاق می‌افتد انسان ها یکپارچی نشان بدهند.او از طرفدارانش خواست تا «در امان باشند..زنده بمانند و زندگی کنند.»
«در مواقع عدم اطمینان،در مواقع ناشناخته،در مواقع کمبود اطلاعات و راهنمایی، در سلامت باشید،مراقبت کنید و قوی بمانید… احتیاط کنید.
علاقه به مراقبت ،نگرانی، اتحاد برای جنگیدن علیه یک دشمن مشترک در جامعه بشریت، تجربه کاملا برجسته ای است .» «بشریت در حال نابودی خودش، قتل و غارت بود.اما امروز همگی در حال آرزو و دعا هستیم، زندگی می کنیم، زنده می مانیم.و در این دوران آزمایش کنار هم قرار گرفته ایم..طبیعت خودش را به همگی ما ثابت کرد…که افضل است.هیچ نیرو یا قدرتی در این کره خاکی، چه شناخته شده یا ناشناخته،هرگز قادر به جایگزینی اش نیست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *