پرونده‌های جدید برای کارآگاه

هر فصل از سریال «شرلوک» بی‌بی‌سی میلیون‌ها نفر را در سراسر دنیا خوشحال و هم‌زمان ناراحت می‌کند. خوشحال از این بابت که کارآگاه و سریال محبوبشان به تلویزیون بازگشته و غمگین چون معلوم نیست که فصل بعدی سریال کی پخش خواهد شد!

بعد از دو سال تعویق، فصل چهارم این اقتباس مدرن از داستان‌های «شرلوک هلمز» سر آرتور کانن دویل جلوی دوربین رفت و به احتمال زیاد در ژانویه ۲۰۱۷ به روی آنتن می‌رود. کریسمس گذشته هم شاهد پخش اپیزود ویژه‌ی «شرلوک» با عنوان «عروس کریه» بودیم که امسال جایزه امی را برای بهترین تله‌فیلم گرفت و البته پیچیدگی‌ها و ابعاد تازه‌ای را به دنیای سریال اضافه کرد. ساعاتی قتل اطلاعات تازه‌ای از «شرلوک» منتشر شده است.

فعلا نام اپیزود اول و دوم فصل چهارم مشخص شده که نکات جالبی را درباره‌ی فصل جدید آشکار می‌کند. اپیزود «شش تاچر» برگرفته از داستان کوتاه «شش ناپلئون» است و به جای ارجاعاتی درباره‌ی رهبر وقت ارتش فرانسه در داستان اصلی، احتمالا شاهد شوخی و شیطنت‌هایی با مارگارت تاچر نخست وزیر فقید بریتانیا خواهیم بود.  «کارآگاه دروغگو» هم  با الهام از داستان کوتاه  «کارآگاه رو به موت» ساخته شده که به دلیل معرفی شخصیت کولورتون اسمیت یکی دیگر از دشمنان مهم شرلوک هلمز شهرت دارد. شخصیتی که پیش از این گفته شده بود دشمن اصلی شرلوک در فصل چهارم خواهد بود و پیش‌بینی می‌شود توبی جونز همین نقش را ایفا کرده باشد.

عوامل «شرلوک» بارها وعده داده اند که فصل چهارم سیاه‌تر، دراماتیک‌تر و درگیرکننده‌تر از همیشه خواهد بود! برای دنبال کردن ماجراهای شرلوک و موریارتی حداقل باید تا زمستان منتظر باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *