کریستن استوارت بهترین بازیگر این نسل است!

الیویه آسایاس امسال در جشنواره کن با فیلم ترسناک «خریدار شخصی» جایزه بهترین کارگردانی را برد. فیلمی که در جشنواره توسط منتقدان هو شد اما در نهایت توانست نظر هیئت داوران را جلب کند. «خریدار شخصی» در نوبت نمایش قرار دارد و از سوی دیگر همکاری با رومن پولانسکی دوباره نام آسایاس را بر سر زبان‌ها انداخته است.

آسایاس روز گذشته در حاشیه نمایش فیلمش در جشنواره زوریخ با رسانه‌ها از همکاری با کریستن استوارت در دو فیلم  «ابرهای سنت ماری» و «خریدار شخصی» گفت:

« کریستین استوارت بهترین بازیگر زن نسل خودش است و دامنه‌ای بی‌نهایت بزرگتر از تمام همنسلانش دارد. ترکیب عمق درونی و غریزه و استعداد بداهه‌اش او را از همه جدا می‌‌کند. هم‌چنین درک بالایی از سینما دارد که باعث شده تا اعتقاد داشته باشم کارگردان موفقی هم خواهد بود.»

هم‌چنین آسایاس در پاسخ به سوالات درباره‌ی همکاری با رومن پولانسکی در «بر اساس یک داستان واقعی» هم اشاره کرده که:  «وقتی پولانسکی بهم نوشتن فیلمنامه را پیشنهاد کرد، ابتدا مردد شدم. چون آخرین بار بیست سال پیش بود که برای فیلمساز دیگری فیلمنامه نوشتم. اما فکر می‌‌کنم که در پایان به تجربه‌ای رضایت‌بخش برای هر دویمان تبدیل شد.»

فیلمبرداری تریلر جدید پولانسکی در ماه نوامبر آغاز می‌شود و با وجود زمان تولید محدود، تلاش بر این است که اولین نمایش فیلم در جشنواره کن آینده باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *