اسپایدرمن در خیابان‌های نیویورک

مارول دوباره به سینما و تلویزیون برمی‌گردد. بعد از انتشار موفقیت‌آمیز سریال «لوک کیج» در روزهای اخیر، که اولین اقتباس تصویری از این ابرقهرمان هم به شمار می‌آید، به ترتیب  در هفته‌‌ها و ماه‌هی آینده شاهد پخش فیلم «دکتر استرنج»، سریال «آیرن فیست» و قسمت دوم «نگهبانان کهکشان» خواهیم بود. اما مهم‌تر از همه «اسپایدرمن:‌ بازگشت به خانه» است که تابستان آینده به روی پرده سینماها خواهد رفت. بازگشت شخصیت محبوب مرد عنکبوتی بعد از دو سری سینمایی سونی به دنیای سینمایی مارول که خیلی‌ها منتظر تماشای آن هستند.

در این فیلم تام هالند نقش پیتر پارکر نوجوان را بر عهده دارد و به‌عنوان یک بچه دبیرستانی باید از قدرت‌های فرابشری و هوش خود برای مقابله با شخصیت‌های شرور استفاده کند. جان واتس در دومین تجربه‌ی مهم خود کارگردانی «اسپایدرمن: بازگشت به خانه» را بر عهده دارد، فیلمنامه را فرانسیس دیلی و جاناتان گلدستاین ( روسای ترسناک) نوشته اند و بازیگرانی چون ماریسا تومی، مایکل کیتون، زندایا، لوگان مارشال رین و رابرت داونی جونیور در نقش آیرن من حضور خواهند داشت. اسپایدرمن جدید پیش از این نیز در «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» معرفی شده بود.

فیلمبرداری اسپایدرمن جدید چند روز قبل به پایان رسید و تصاویر تازه‌ای از پشت صحنه فیلم در خیابان‌های نیویورک و محله کوئینز در فضای مجازی منتشر شده است. عکس‌هایی که می‌توانید در دنیای تصویر آنلاین  مشاهده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *