بتمن در تعقیب دلقک‌ها!

طبیعی است که بتمن همیشه در تعقیب جوکر باشد. اما اگر در دنیای واقعی ببینید که یک دلقک در حال فرار از دست بتمن است، قطعا هر کسی تعجب خواهد کرد.

یکی از ترس‌های همه‌گیر به ویژه  در کشور‌های غربی، ترس از دلقک‌ها است. به همین دلیل پوشیدن لباس دلقک‌های شیطانی  از گزینه‌های پرطرفدار در عالم وحشت و هالووین  به شمار می‌آید.

 مدتی است که ایجاد مزاحمت برای مردم در لباس دلقک‌ها به یکی از شوخی‌های رایج و آزار دهنده در انگلستان تبدیل شده. تا جایی که در روستاها و شهرهای کوچکی مانند وایت هیون  در منطقه شمالی کامبریا، موارد متعددی گزارش شده از مراجعه کودکان به روانشناس به دلیل ترس از دلقک‌های ترسناک و مزاحم. شکایت‌های متعدد از دلقک‌های مردم آزار ( ۵۳ فقره در سه روز و فقط در یک شهر) پلیس را وادار کرده که جلوی فروش لباس دلقک‌های ترسناک را موقتا بگیرد و رولند، شخصیت تبلیغاتی فست‌فودهای مک‌دونالد، هم فعلا خانه‌نشین شود.

همین باعث شده تا یک نفر با پوشیدن لباس بتمن در کامبریا بیافتد به دنبال این دلقک‌ها و مردم‌آزارها را به شیوه‌ی خودش ادب کند. تصاویر جالبی از برخورد این بتمن و دلقک‌ها در فضازی مجازی منتشر شده و توجه رسانه‌های محلی و بین‌المللی را به خود جلب کرده است. حتی در اینترنت نامه‌ای از یک کودک به بتمن مذکور منتشر شده که بابت کم کردن شر دلقک مزاحم از او تشکر کرده است.

ظاهرا پشت ماجرای این بتمن دلقک‌ستیز یک کمپانی کوچک محلی در زمینه تولید و فروش لباس‌های مخصوص ابرقهرمان‌ها قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *