شوخی‌های سینمایی با سال ۲۰۱۶ و تمام خبرهای بدش

سال ۲۰۱۶ برای خیلی از مردم دنیا سال کابوس‌وار و پر از خبرهای بد بود.  مرگ ستارگان محبوب مانند محمدعلی، دیوید بویی، جرج مایکل و…، خبرهای بد در مورد محیط زیست و نابودی طبیعت، موبایل‌هایی که منفجر می‌شدند، بیکاری، جنگ و عملیات‌های تروریستی و حتی خروج بریتانیا از اروپا و پیروزی دانلد ترامپ به‌عنوان رئیس‌جمهور! همین باعث شده تا خیلی‌ها به ۲۰۱۶ که دیگر چیزی از آن باقی نمانده لقب یک سال نحس را بدهند.

سال ۲۰۱۶ به طرز حیرت‌انگیزی پر بود از خبرهای بد و تکان‌دهنده. جی. آر. آر مارتین نویسنده مجموعه رمان‌های «بازی تاج و تخت» که به دلیل بی‌رحمی‌اش در قبال شخصیت‌های داستان و رقم زدن اتفاقات بد شهرت دارد، در یک اقدام بامزه مسئولیت تمام این وقایع را قبول کرد! مارتین در توییتر خود این پیغام را منتشر کرده: «شرمند ولی سال ۲۰۱۶ را من کارگردانی کرده بودم!»

فراتر از شوخی مارتین، یک کانال ویدیوهای خلاقانه در یوتیوب سعی کرده تا با همین ایده و تصور شوخی  و سال ۲۰۱۶ را در قالب یک فیلم ترسناک بازسازی کند! در ویدیوی جدید «فرند داگ استودیوز» سال ۲۰۱۶ در قالب یک فیلم ترسناک تجسم شده که همه ما در آن گیر افتاده ایم، یک فیلم ترسناک با همه کلیشه‌هایش که شرور اصلی آن سال ۲۰۱۶ است!

این تریلر ساختگی و خلاقانه از فیلم ترسناک سال ۲۰۱۶ را در دنیای تصویر آنلاین تماشا کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *