بازگشت گوریل عصبانی

کینگ‌کنگ فقط یک گوریل غول‌پیکر و عصبانی نیست و جز جدایی ناپذیری از تاریخ سینما به حساب می‌آید که سیر تحول دستاوردهای فنی و تخیل را می‌توان به واسطه‌ی حضور او بر پرده‌ی نقره‌ای مرور کرد. این گوریل عصبانی این روزها با فیلمی که تام هیدلستون، بری لارسن، ساموئل ال جکسون، جان گودمن و … در آن ایفای نقش کرده اند دوباره سر زبان‌ها افتاده است.

استودیوی لجندری پیچکرز که سال ۲۰۱۴ موفق شد تا گودزیلا را با سر و شکلی تازه به سینماها باز گرداند و نظر مثبت طرفداران و منتقدان را هم جلب کند، این روزها نسخه جدید کینگ کنگ را روانه‌ی سینماها کرده. اما هدف نهایی آنها رسیدن به یک پروژه بزرگتر در سال ۲۰۲۰ است: «کینگ کنگ علیه گودزیلا!»

به همین دلیل استودیو اتاق فکر بزرگ و مخفیانه‌ای را از چندین فیلمنامه‌نویس سرشناس هالیوودی ترتیب داده تا آنها درباره رویارویی دو هیولای معروف سینما حسابی ایده‌پردازی کنند. «کنگ: جزیره جمجمه» از دیروز در سینماهای دنیا به نمایش در آمده و واکنش‌های ضد و نقیضی را به همراه داشته است.

قبل از آن که برویم به سراغ نقدها، واکنش‌ها و عملکرد فیلم در گیشه، که این هفته وضعیت آن مشخص خواهد شد، با یک کلیپ تماشایی سیر تحولات تاریخی کنگ را می‌توانید در دنیای تصویر آنلاین مرور کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *