ثور علیه هالک!

فاز جدید فیلم‌های ابرقهرمانی مارول آغاز شده و این کمپانی یکه‌تاز هم‌چنان با الگوی نمایش سه فیلم ابرقهرمانی در سال پیش می‌رود و امسال نوبت «نگهبانان کهکشان ۲»، «اسپایدرمن: بازگشت به خانه» و «ثور: راگناروک» است.

راگناروک در اساطیر اسکاندیناوی به‌معنای آخرالزمان است اما در دنیای جدید مارول یادآور خطوط داستانی مربوط با ثور است. ثور در سومین فیلم مستقل خود با چالشی تازه و البته عظیم‌تر از قبل مواجه می‌شود. وقتی که هلا (با نقش‌آفرینی کیت بلانشت) با کمک لشکر دوزخی خود آزگارد را تصرف می‌کند، ثور به‌عنوان یک برده و بدون پتک اسطوره‌ای خود (میولنیر) به سیاره اسکار تبعید شده و آنجا مانند گلادیاتورها مجبور به رویارویی با یک دوست قدیمی آن هم با دست‌های خالی است: هالک! داستانی که حداقل در بخش مربوط به هالک تاحدودی الهام گرفته از کامیک معروف «سیاره هالک» است.

«ثور: راگناروک» را تیکا ویتیتی کارگردان  اهل نیوزلند ساخته که پیش از این با دو فیلم کمدی و متفاوت «در سایه‌ها چه می‌کنیم» و «شکار برای مردان جنگلی» موفق به جلب توجه منتقدان و سینمادوستان شده بود و حالا به‌عنوان یک استعداد تازه به دنیای مارول پیوسته است.

«ثور: راگناروک» پاییز امسال (نوامبر) در سینماهای جهان به نمایش در خواهد آمد. اولین تریلر منتشر شده از فیلم را در دنیای تصویر آنلاین تماشا کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *