متیو مک‌کانهی در برج تاریک

متیو مک‌کانهی و ادریس البا اولین ویدیو و پوسترهای فیلم «برج تاریک» را در اکانت تویتری خود منتشر کردند.

فیلم «برج تاریک» به کارگردانی نیکولای آرسل که از فیلم‌های پیشین او می‌توان به نسخه سوئدی «دختری با خالکوبی اژدها» و «یک رابطه سلطنتی» محصول سینمای دانمارک اشاره کرد، فیلمی در ژانر وسترن، وحشت، علمی-تخیلی، فانتزی و ترسناک است که از سری کتاب‌های استیون کینگ به همین نام اقتباس شده است.

پیش از این آثار درخشان زیادی در تاریخ سینما از کتاب‌های استیون کینگ اقتباس شده است، که از آن‌ها می‌توان به «کری» به کارگردانی برایان دیپالما، «درخشش» به کارگردانی استنلی کوبریک، «رستگاری در شاوشنگ» و «مسیر سبز» و «مه» به کارگردانی فرانک دارابونت اشاره کرد. داستان فیلم درمورد مردی به نام جیک، که به تازگی با غم از دست دادن پدر قهرمانش دست و پنجه نرم می‌کند است که پس از قرار گرفتن در معرض یک مسمومیت دچار رِؤیاهای ترسناک آخرالزمانی شده و در عقلانیت خود دچار تردید می‌شود و پس از وقوع حوادث عجیب و غریب دیگر به دنیایی دیگر می‌گریزد.

«برج تاریک» یکی از شانس‌های اصلی فتح گیشه در تابستان امسال است که می‌تواند فتح بابی باشد برای ورود متیو مک‌کانهی به دنیای آثار عظیم و فانتزی هالیوودی. پوسترهای فیلم ساعاتی قبل در فضای مجازی منتشر شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *