مراسم تقدیر از اصغر فرهادی

تقدیر سینماگران از اصغر فرهادی

ساعاتی قبل تعداد زیادی از سینماگران ایرانی در خانه سینما دور هم جمع شدند تا از اصغر فرهادی برای موفقیت فیلم «فروشنده» در جشنواره کن تقدیر به عمل بیاورند. مراسمی که پوشش کامل و همزمانش را می‌توانید در کانال تلگرام دنیای تصویر آنلاین مرور کنید.

چهره‌های سرشناسی در این مراسم حضور داشتند. از جمله مسعود کیمیایی، رخشان بنی‌اعتماد، علی نصیریان، فاطمه معتمد آریا، رضا کیانیان، رضا عطاران، تهمینه میلانی، پانته‌آ بهرام، مهتاب کرامتی، پوران درخشنده، سیروس الوند، داریوش فرهنگ و…

در این مراسم حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی، رضا میرکریمی، مسعود کیمیایی و سعید عقیقی به سخنرانی پرداختند و بعد از آن خود اصغر فرهادی به روی سن رفت و از جایگاه بین‌المللی سینمای ایران تجلیل نمود. ایوبی و میرکریمی هر دو بر اخلاق‌گرایی و افتخار آفرینی فیلم «فروشنده» و ارزش فرهنگی جایزه جشنواره کن تاکید کردند. ترانه علیدوستی در آخرین لحظات خود را به مراسم رساند اما شهاب حسینی در میان حاضران دیده نشد.

تصاویر اختصاصی آرش صمدزاده از مراسم تقدیر را در دنیای تصویر آنلاین ببیند.

  • مراسم تقدیر از اصغر فرهادی

یک نظر

  1. وا؟! پس کو تصویر؟ منظورتان این است که از روی تلگرام عکسها را ببینیم؟ آنوقت چرا سایت زدید پس؟ فکر کنم اشتباه شده، لطفا تصاویر را روی سایت قرار دهید.

    دنیای تصویر آنلاین: عکس‌ها در انتهای مطلب به صورت اسلایدر قابل مشاهده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *