پیش‌بینی برندگان جوایز امی ۲۰۱۷

فقط چند ساعت دیگر به برگزاری شصت و هفتمین مراسم امی یا همان اسکار  تلویزیونی باقی مانده. رسانه‌های مهم مانند گاردین، پلی‌لیست و هالیوود ریپورتر به سراغ متخصصان خود رفته‌اند تا برندگان جوایز اصلی امشب را پیش‌بینی کنند. اگر شما هم علاقه‌مندید که در این بازی شرکت کنید، می‌توانید با پیش‌بینی‌ جوایز در دنیای تصویر آنلاین همراه شوید.

بهترین سریال درام

شاید غیرقابل‌ پیش‌بینی‌ترین جایزه امشب همین باشد. با وجود طرفداران و بینندگان بیشتر «چیزهای عجیب» و «وست‌ورلد»، اکثرا تصور می‌کنند که سلیقه اعضای آکادمی با سریال‌هایی مانند «تاج» و «کنیزنامه» بیشتر جور در بیاید. حتی بعضی‌ها انتظار دارند که «این ما هستیم» شگفتی‌ساز شود.

بهترین سریال کمدی

در این بخش رقابت اصلی میان ویپ (معاون رئیس‌جمهور) و «آتلانتا» است و اکثرا برای «ویپ» شانس بیشتری را قائل شده‌اند.

بهترین مینی‌سریال

همه روی پیروزی «دروغ‌های کوچک بزرگ» شرط بسته‌اند، حتی اگر «شبِ»، «فارگو» و «عداوت» طرفداران پر و پا قرصی میان منتقدان داشته باشند.

بهترین بازیگر زن درام

به نظر می‌رسد که الیزابت ماس در «کنیزنامه» مدعی اصلی و بی‌رقیب این جایزه باشد.

بهترین بازیگر مرد درام

در این بخش گزینه‌ی صد در صدی وجود ندارد. گرچه جایزه بردن باب آدنکرک و متیو ریس خیلی‌ها را خوشحال می‌کند، نظر بر این است که استرلینگ کی براون برای «این ما هستیم» جایزه را به خانه خواهد برد.

بهترین بازیگر کمدی

همه روی جایزه جولیا لویی دریفوس برای «ویپ» اتفاق نظر دارند اما در میان بازیگران مرد رقابت جفری تامبور «شفاف» و دانلد گلاور «آتلانتا» بیش از همیشه نفسگیر شده و احتمالا عزیز انصاری بازنده بدشانس این بخش خواهد بود.

بازیگران مینی‌سریال

چه در میان بازیگران زن و چه بازیگران مرد، رقابت تنگاتنگی به چشم می‌خورد. ایوان مک‌گرگور (فارگو) و جان تورتورو (شبِ) از یک سو و نیکول کیدمن (دروغ‌های بزرگ کوچک) و جسیکا لنگ (عداوت) از سوی دیگر مدعیان سرشناس امی در این بخش هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *